GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

Arti

gjuetari

« Back to Album Photo 2 of 13 Previous | Next
gjuetari
Posted by GJUETARI on March 3, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

3 Comments

GJUETARI
4:34 PM on March 6, 2010 
bardhi says...
hahahh po bre se gjujke fort pritke me hi une ne mal aj mas meje um rujeke mos po qohet njsen tani me njek se pritojke me leyp vet

ahahahah po i fort koka kan epaske pas body gard paska pas rujet mir hahah
bardhi
7:50 AM on March 6, 2010 
hahahh po bre se gjujke fort pritke me hi une ne mal aj mas meje um rujeke mos po qohet njsen tani me njek se pritojke me leyp vet
GJUETARI
4:43 PM on March 5, 2010 
maje more trengjyreshin se pot shkon mal se per sod boll hahahse qysh asht ka kqyr deri peramje nuk kthehet tung klm.

VIDEO TE GJUETIS

1172 views - 0 comments
909 views - 0 comments
779 views - 0 comments
744 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook