GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

GJUETARI

gjuetari

« Back to Album Photo 22 of 99 Previous | Next
gjuetari
Posted by GJUETARI on March 3, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

2 Comments

Miki
3:21 AM on May 7, 2013 
hahaha ej ky duhesh me lujet veni kur e she edhe fol perta se ska pas mate fort edhe von dote ket zavensim oo njeri msov niher medit qajan zagaret haha
MARAKLIA
11:15 AM on October 2, 2010 
eeee qyky pi perngjajka zagarit hehehehehee edhe pse i paska nja dy pika te dobta

VIDEO TE GJUETIS

1172 views - 0 comments
909 views - 0 comments
779 views - 0 comments
744 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook