GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

GJUETARI N=3

« Back to Album Photo 50 of 127 Previous | Next
Posted by GJUETARI on March 4, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

1 Comment

MARAKLIA
11:28 AM on February 20, 2011 
o masi stka njoft ky far dreri sikur se te njofi une edhe faca se kish ik ku me dit se ku em dit sa larg hehehe po ti ne evrop po zbutesh a ne kosov po egersohesh hehehe

VIDEO TE GJUETIS

1172 views - 0 comments
909 views - 0 comments
779 views - 0 comments
744 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook