GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

arbrushi101

arbrushi101

« Back to Album Photo 2 of 11 Previous | Next
arbrushi101
Posted by mirsad mitrovic on March 7, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

2 Comments

Arti
1:53 PM on March 7, 2010 
pershendetje i mir po shihet qitna naj foto krejt ta shohim krejt tung klo mir
GJUETARI
11:53 AM on March 7, 2010 
shum i mir po doket pej kreje po asht edh trup sikur ne krye i bukur koka i hatashem...

VIDEO TE GJUETIS

953 views - 0 comments
699 views - 0 comments
710 views - 0 comments
615 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook