GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

gjueti

gjueti

« Back to Album Photo 1 of 10 Previous | Next
gjueti
Posted by Geni. on August 28, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

4 Comments

dejo
12:25 PM on November 28, 2012 
Bravo!
xhordi
12:57 PM on December 2, 2011 
dhi e eger eshte kjo
Geni.
4:52 AM on October 14, 2010 
o marakli hajde niher me na vizitue e pastaj e shofim se kush naj man kur te shkojm ne gjueti.
MARAKLIA
10:30 AM on October 7, 2010 
po e paske pas rrok bash ne zemer more a u kan ka e man najkush a hahahah te lumt se shum ta kam lakmi mmmm

VIDEO TE GJUETIS

1172 views - 0 comments
909 views - 0 comments
779 views - 0 comments
744 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook