GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

gjueti

« Back to Album Photo 2 of 10 Previous | Next
Posted by Geni. on August 28, 2010 Full Size| Slideshow

Comments

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

1 Comment

G&T
3:18 AM on January 17, 2011 
Bravo Geno....shum bukur ke dale, gjahu paska qene shume i madh....me pelqen. Te mundoi per ta kapur dhe sa kile ishte??? Ne cfare vendi ke qene per gjueti??? Ja kalofsh mire.....!

VIDEO TE GJUETIS

1197 views - 0 comments
927 views - 0 comments
800 views - 0 comments
762 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook