GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

baki302000


Member
Joined Mar 15 2013
Actions
Send a Message
Add as Friend
Flag as Inappropriate
General Info

MALE
46 years old
Mitrovicė
Site Memberships

GJUETARI
Kultivimi dhe kujdesi ndaj kanarinave dhe zogjėve tė ndryshem

Recent Activity
About Me

Vij nga Mitrovica dhe jam kultivues i bylbylave te kenges Malino po ashtu edhe gjuetar

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments

VIDEO TE GJUETIS

1172 views - 0 comments
909 views - 0 comments
779 views - 0 comments
744 views - 0 comments

PRODUKTE TE REJA

No featured products

DESHMI

  • "NAKI KENAQ ME KET SAJT SHUMIR SUKSESE"
    JE I MREKULLUSHEM TE LUMET
  • "deshirojem qe te kaloj sa mamir dhe te diskutojm rreth gjuetis mir se eredhet klm."
    mir se vini te gjuetari

GOOGLE PERKETHIM I GJUHESH

Google Translator

Share on Facebook

Share on Facebook