GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

LIBERI I VIZITORVE

MIRSE VINI NE LIBRIN E MYSAFIRVE KLM.: Haha:: Çmendur:: roll:: cool:

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

41 Comments

Reply Miki
12:17 AM on January 10, 2014 


Reply Miki
5:06 AM on January 11, 2013 

Muli.us says...

O njeri a veq pe reklamon faqen ne face book edhe ktu spo hin hiq a hahaha

oo mireki po spomuj meju aredh dyve ne perfundim pe maj njanen jeni mirseardhun ne dyjat jeni mate miret ahhaha


Reply Muli.us
12:53 AM on November 9, 2012 

O njeri a veq pe reklamon faqen ne face book edhe ktu spo hin hiq a hahaha

Reply GJUETARI
12:37 AM on October 13, 2010 

flm.eni per pergezimin dhe urimin po sijo mundesisht dote perpjekem te gjejemimformacjane  ngambar trevat shqipetare po mundi edhe jumena begatuar sajtin meimformacjane dhe foto tegjuetijesedhe pejsazhe tebukura natyrore nga rrethi qe vini. ju faliminderes nebashkpunimdhe te keni knaqesi ne sait jeni mirseardhur tung.

Reply eni
4:54 AM on October 6, 2010 

Pergezime e ju urojme pune te mbare se keni be nje site me te vertet te bukur dhe ndjehej mungesa e tij ne ambientin tone te apasionuarve per gjuetin.

Mundesisht jepni lajme e informacione edhe per sa i perket gjuetise ne Shqiperi ....Faleminderit

Reply faqka
9:00 AM on August 22, 2010 

pershendetje gjuetarin si dhe gjith shoket e gjuetis

 

Reply Muli.us
7:04 PM on August 11, 2010 

oooo gjuetar a je more naj kun ajo ke hup si faksi me ni vakt haha

Reply GJUETARI
4:10 PM on June 26, 2010 


kujeni o njerz ajeni gjall lajmerohi more se erdh sezona ahhahaha tung klm.

Reply Malsori
5:59 PM on June 10, 2010 

kujeni o gjuetar apo ka noj sen ajo tung ju pershendes....

Reply GJUETARI
5:36 PM on June 10, 2010 

:/:lol::/epaske prish kompjuterin hahahah o muli.....

Reply GJUETARI
4:04 PM on May 26, 2010 

MARAKLIA says...

o edhe ky o thivit edhem os me qit aty turli vremqi turli sorre vetum vlla opi thivit e perpjet se une shtazet e vogla i kultivoj si vrasi hihihihi

ej o marakeli hahaha na knaqe more po normal epaske dit nja po qauban tjerav pyteje se nuk ipaske dit ahhaha se muli ika dit gjitha ti veq nja kur i din si muli ta jap noten edi seta kena inati po mamir kryje testin ater te livedojem hahaha tung njeri klm.

Reply MARAKLIA
8:54 AM on May 26, 2010 

o edhe ky o thivit edhem os me qit aty turli vremqi turli sorre vetum vlla opi thivit e perpjet se une shtazet e vogla i kultivoj si vrasi hihihihi

Reply MARAKLIA
8:53 AM on May 26, 2010 

GJUETARI says...

 

Reply MARAKLIA
8:42 AM on May 26, 2010 

haha qekj oo e Derrit se une jam shum gjahtar i fort per derra po kallxon edhe fotografija jeme ka ktu edhe gjahtar tjer qe me njofin personalisht po juv vjen inati me kallxu hohohohooh

Reply Muli.us
2:06 PM on May 18, 2010 

e kum dit qe gjelozija eshte n'pytje ktu hahahhahah

Reply GJUETARI
8:38 AM on May 18, 2010 

ej muli mos shi kusur se gjelozija hahaha gjuetaret jan tan gjeloza ikishe pas dit pytjet kret merdh inati i shlyva ahhahah

Reply Muli.us
2:00 AM on May 17, 2010 

ja mfal gjuetari po kjo u bo qellimisht se jam kan i sakt ne qdo pytje 100% hahahhahahha tung ju pershendes

Reply GJUETARI
9:41 AM on May 16, 2010 

Muli.us says...

hej o gjuetari ku jan ato pergjigjet e mia qe i dhash?

kuje muli hahaah mfal se une ikam hek edhe do tjera se nuk eme bani disheka me foto mu desht mi hekdo tash ki mashum munesh mu pergjigj ma gjanesisht hahah tung klm.

Reply Muli.us
7:40 PM on May 15, 2010 

hej o gjuetari ku jan ato pergjigjet e mia qe i dhash?

Reply GJUETARI
5:17 PM on May 15, 2010 

DISA TROFE TE EGERSIRAVE NESE DINI ME I NDA PER CILLEN EGERSIR BEHET FJAL PERGJIGJUNI NESE DONI AHAHAHAH OK. KLM.

Reply GJUETARI
5:15 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
5:08 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
5:00 PM on May 15, 2010 

Schädel des Wildchweines (Sus scrofa)

Reply GJUETARI
4:58 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
4:56 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
4:55 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
4:54 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
4:53 PM on May 15, 2010 

Reply GJUETARI
1:11 PM on May 11, 2010 

HAHAHAAHAH NESE JINI GJUETAR TE MIR I DINI KETO FERKEM DHE PERGJIGJI ATEHER EDI SE JENI GJUETAR TE MIR  HAHAHA TUNG KLM....

Reply GJUETARI
1:07 PM on May 11, 2010 

VIDEO TE GJUETIS

1544 views - 0 comments
1201 views - 0 comments
1066 views - 0 comments
1017 views - 0 comments