GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

ARTAN


Member
Joined Nov 22 2010
Actions
Send a Message
Add as Friend
Flag as Inappropriate
General Info

MALE
Prishitne
Site Memberships

GJUETARI

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

2 Comments

Reply Adonis Group
8:12 AM on May 22, 2012 
Tė nderuar,

Kam nderin tju ftoj tė mirni pjesė nė panairin BURSA NATURE, HUNTING 2012, Bursė-Turqi (mund tė shiqoni nė ftesėn).
Shpresoj se do tė pėrgjigjėni pozitivisht nė ftesėn tonė, ku do tė keni mundėsi ti njoftoni kompanitė nga sektori juaj. Si kur profesijonal kompanitė nga vendėt Maqedoni, Bosnje, Kosove, Sėrbi, Kroaci, Mal i Zi dhe Slloveni.

Me respekt,

ADONIS Group - Balkan Affiliate of TUYAP
Tel. +389 23 220 469
Shkup, Maqedoni
Reply GJUETARI
2:31 AM on December 17, 2010 
mir sekeni ardhur te gjuetari ju deshiroj te kaloni mir me netung klm.

VIDEO TE GJUETIS

1422 views - 0 comments
1103 views - 0 comments
972 views - 0 comments
923 views - 0 comments