GJUETARI

PERSHENDETJE GJITHVE

DrLovePills


Member
Joined Jun 7 2011
Actions
Send a Message
Add as Friend
Flag as Inappropriate
General Info

MALE
30 years old
Columbia
Site Memberships

Nikki Yeager
PINEDA'S METAL CUSTOM DESIGNS
Rine's Sim 2 World
Barry County Conservation Club
Chibiadvisor
Stealth Assault
Shattered Record
Atletico Nacional
Paso a Paso
PokéTwitter TV Tropes

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

1 Comment

Reply Adonis Group
8:15 AM on May 22, 2012 
Tė nderuar,

Kam nderin tju ftoj tė mirni pjesė nė panairin BURSA NATURE, HUNTING 2012, Bursė-Turqi (mund tė shiqoni nė ftesėn).
Shpresoj se do tė pėrgjigjėni pozitivisht nė ftesėn tonė, ku do tė keni mundėsi ti njoftoni kompanitė nga sektori juaj. Si kur profesijonal kompanitė nga vendėt Maqedoni, Bosnje, Kosove, Sėrbi, Kroaci, Mal i Zi dhe Slloveni.

Me respekt,

ADONIS Group - Balkan Affiliate of TUYAP
Tel. +389 23 220 469
Shkup, Maqedoni